Obecnie praktycznie każda osoba dorosła w kraju posiada własny rachunek bankowy umożliwiający robienie zakupów przez internet oraz szybszą płatność w wielu miejscach stacjonarnie. Przed nawiązaniem współpracy w tym zakresie z jakąkolwiek instytucją finansową warto sprawdzić dokładnie jej propozycję, gdyż te mogą znacznie się różnić pomiędzy bankami. Wybór odpowiedniej usługi dla siebie jest bardzo ważny, ponieważ wpłynie na zadowolenie podczas korzystania z konta. Wiele instytucji stara się proponować coraz lepsze rozwiązania technologiczne dotyczące prowadzenia kont osobistych, gdzie zalicza się do nich np. bankowość internetową. Decydując się na współpracę z bankiem ING, warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje po podpisaniu umowy o założenie rachunku indywidualnego.

ZAŁÓŻ KONTO W ING >>

Podobne produkty ING

ing konto oszczędnościowe
ing konto walutowe
ing lokata
ing jak zamknąć konto

Konto osobiste w ING – czym się wyróżnia?

Na chwilę obecną w ING konto osobiste może występować w kilku odmianach dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Oferta może różnić się w zależności od wieku zainteresowanego, jego sytuacji finansowej oraz indywidualnych potrzeb. Wszystkie konta osobiste mają swoje cechy charakterystyczne, na które warto zwracać uwagę przed podpisaniem umowy. Każde z nich ma możliwość zdalnego sterowania poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną dostępną na smartfony. W zależności od wybranego wariantu rachunku różnić mogą się jego opłaty za usługi podstawowe, limity płatności oraz promocje pozwalające na oszczędność gotówki. Konto osobiste ING niezależnie od wybranego wariantu wyróżnia się niezawodnością działania, przejrzystością tabeli opłat za usługi oraz możliwością wyboru rachunku w obcej walucie.

Jak założyć konto w placówce ING?

Każdy konsument ma możliwość założenia indywidualnego rachunku bankowego w stacjonarnej placówce ING. Udając się do oddziału, można wybrać jeden z wielu wariantów konta, o którym zawsze opowie doświadczony doradca. Warto wiedzieć, że istnieje wiele promocji i atrakcyjnych rabatów, które sprawiają, że konto ING staje się prawdziwą innowacją i usługą ułatwiającą życie codzienne. Aby założyć konto w ING, wystarczy przejść przez kilka podstawowych kroków. Przede wszystkim należy się udać do wybranego oddziału oraz zapoznać się z ofertą dostępną w danym momencie. Po dokonaniu wyboru w ING zakładanie konta staje się już tylko czystą formalnością. Wystarczy poczekać, aż doradca wydrukuje stosowne dokumenty, klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz docelową umowę o świadczenie usług finansowych, a następnie podpisać wszystkie dokumenty. Po uzupełnieniu danych każdy nowy klient zyskuje dostęp do platformy moje ING, gdzie można zarządzać w dowolny sposób swoim rachunkiem bankowym.

Jak założyć konto w ING przez Internet? 

Istnieje także możliwość założenia rachunku osobistego przez internet na oficjalnej stronie ING. Konto niezależnie od wybranego rodzaju można założyć na dwa sposoby. Klienci, którzy otwierają kolejny rachunek, mogą zrobić to poprzez stronę www, natomiast nowi konsumenci mają możliwość założenia konta poprzez aplikację mobilną, w której należy wypełnić stosowny formularz, przygotowując swoje dane z dowodu osobistego. To bardzo wygodne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na tę formę współpracy z bankiem ING. Logowanie do konta internetowego jest równie proste, jak jego zakładanie. Wystarczy podać login otrzymany podczas podpisywania umowy oraz hasło i gotowe. Warto jednak pamiętać, że podczas pierwszego logowania może być konieczne stworzenie własnego hasła zabezpieczającego. Przez internet można złożyć między innymi konto dla młodych, walutowe oraz inne dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta. Warto też wspomnieć, że przez zakładanie rachunku indywidualnego przez internet jest proste i zazwyczaj wymaga tylko uzupełnienia formularza wraz z przesłaniem skanów swojego dowodu osobistego celem potwierdzenia tożsamości wnioskodawcy.

Konto osobiste w ING –  opinie

Jeśli chodzi o opinie na temat tej instytucji, warto zainteresować się tym, czym wyróżnia się na tle innych bank ING. Logowanie do konta to jedna z funkcjonalności, która wpływa na pozytywne opinie konsumentów na temat usług finansowych tego typu. Każdy klient ma możliwość zarządzania rachunkiem bankowym z poziomu aplikacji mobilnej oraz dedykowanej strony internetowej, dzięki czemu wszelkie sprawy związane z przelewami i blokowaniem kart płatniczych można załatwić samemu praktycznie od ręki. ING Konto osobiste posiada bardzo dobre opinie w sieci głównie ze względu na przejrzystość oferty oraz niezawodność działania serwisu internetowego. Co tak naprawdę doceniają klienci ING? – logowanie. Konto osobiste w tej instytucji nie wymaga żmudnego, wieloetapowego procesu logowania, a jedynie podania podstawowych danych takich, jak login i hasło stworzone indywidualnie przez każdego klienta. Po nawiązaniu współpracy serdecznie zachęcamy do podzielenia się swoją własną opinią na temat funkcjonowania tej instytucji w zakresie prowadzenia konta osobistego tak, by nowi klienci mogli dowiedzieć się, czy warto zainteresować się ofertą tego banku.

Czy warto posiadać konto osobiste w ING?

Zdecydowanie warto nawiązać współpracę z bankiem ING w zakresie prowadzenia konta osobistego. Możliwość założenia rachunku przez internet oraz zarządzania nim bez potrzeby wychodzenia z domu to bardzo dobra funkcjonalność, którą docenia wielu konsumentów. Dostęp przez internet z dowolnego miejsca na ziemi to nie wszystko. Posiadanie konta osobistego w tym banku nie wiąże się także z żadnymi ukrytymi opłatami, a wykonywanie przelewów krajowych jest zazwyczaj całkowicie darmowe. Bogata oferta jeśli chodzi rachunki bankowe w tej instytucji, została dostosowana tak, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Aby sprawdzić propozycję tej instytucji, nie trzeba umawiać się na spotkanie w placówce ING, a jedynie wejść na oficjalną stronę banku i otworzyć zakładkę „konta osobiste”, a w niej dostępne będą wszystkie możliwe opcje do wyboru.

Sprawdź konta w innych bankach

4/5 - (4 oddanych głosów)