Wiele instytucji finansowych, które funkcjonuje na terenie kraju, posiada swoje oddziały praktycznie w każdym mniejszym, jak i większym mieście. Warto zauważyć, że bank ING jako jeden z czołowych wyróżnia się sporą ilością stacjonarnych punktów obsługi klienta rozmieszczonych po całej Polsce, dzięki czemu wszyscy zainteresowani konsumenci mogą z łatwością umówić się na spotkanie z doradcą i poznać bogatą ofertę finansową tego przedsiębiorstwa.

Wybierz swoje miasto z poniższej listy i sprawdź adresy placówek, bankomatów i wpłatomatów ING

ING oddziały w Polsce

Jeśli chodzi o bank ING, warto wiedzieć, że jest to jedna z instytucji, która kładzie duży nacisk na zadowolenie swoich konsumentów poprzez ułatwienie dostępu do stacjonarnych usług finansowych. Na terenie całego kraju każdy oddział banku ING pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców danego miasta tak, aby każdy klient mógł bez większego problemu spotkać się z doradcą i poznać przygotowaną dla niego ofertę. W przypadku ING oddziały rozmieszczone są dość równomiernie na terenach miejskich, gdzie najwięcej punktów znajduje się w ścisłym centrum, a kilka z nich zazwyczaj na obrzeżach miast. Stacjonarne placówki można także spotkać w nieco mniejszych aglomeracjach miejskich, dzięki czemu ten bank cieszy się dużą ilością konsumentów, którzy podpisali umowę o świadczenie usług finansowych.

Stacjonarne placówki ING – co można załatwić?

Kredyty gotówkowe to nie jedyna oferta, jaką proponuje ta instytucja. Warto wiedzieć, że na miejscu można załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem kont, a także złożyć wniosek o udzielenie pożyczki na raty. Ogólnie rzecz biorąc, w stacjonarnych punktach obsługi klienta znajdują się także bankomaty. ING pod względem liczby tych urządzeń znajduje się w ścisłej czołówce banków. Wykonywanie transakcji gotówkowych w tej instytucji jest pozbawione jakichkolwiek dodatkowych opłat, co oznacza, że wszystkie operacje polegające na wpłatach i wypłatach gotówki są całkowicie darmowe. Każdy bankomat ING księguje wykonane transakcje maksymalnie w ciągu godziny na indywidualnym rachunku klienta.

ING bankomaty i wpłatomaty

Na terenie całego kraju znajdują się także bankomaty ING. Każdy z nich znajduje się nie tylko w poszczególnych oddziałach, ale także wyznaczonych miejscach na terenie wielu miast. Dzięki temu wszyscy klienci mogą w prosty sposób wpłacać i wypłacać swoje środki z kont bankowych bez żadnych opłat. ING placówka, która przyjmuje klientów, obsługuje zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych. Warto też zauważyć, że ogólnodostępne są także konta walutowe wraz z kantorem internetowym. Ciekawostką jest także fakt, że ING wpłatomaty dają możliwość nie tylko wpłacania gotówki, ale też jej wypłacania i szybkiego sprawdzenia stanu konta. Najważniejsze jest jednak to, że bank oferuje wiele usług całkowicie za darmo, a sama oferta w stacjonarnych placówkach ING jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego konsumenta chcącego zapoznać się z propozycją współpracy.

Dodatkowe produkty oraz informację

ing kredyt gotówkowy
ing sesje księgowań
ing infolinia
5/5 - (3 oddanych głosów)