W Polsce sprawnie funkcjonuje wiele instytucji finansowych, które dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich swoich konsumentów. Jednym z banków, który wie, jak dopasować się do potrzeb klienta jest BNP Paribas. W tym przypadku karty kredytowe występują w co najmniej dwóch rodzajach, a każdy z nich charakteryzuje się preferencyjnymi warunkami korzystania z limitu oraz jego spłaty. Dowiedz się więcej na temat oferty kart kredytowych w BNP Paribas i złóż stosowny wniosek. Na pewno nie pożałujesz!

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ >>

BNP Paribas karta kredytowaJak działa BNP Paribas karta kredytowa?

Zasada działania karty kredytowej w BNP Paribas jest prosta. Wystarczy, że udasz się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta i złożysz stosowny wniosek o wydanie dodatkowej karty z określonym limitem kwotowym. Sprawę załatwisz także w wybranym oddziale banku. W BNP Paribas karta kredytowa dostępna jest w kilku odmianach, a mianowicie:

 • tradycyjna karta kredytowa Mastercard;
 • Dama Wśród Kart;
 • Mastercard Gold;
 • Visa Platinum.

Tak bogata oferta BNP Paribas – karty kredytowe sprawia, że coraz większa liczba konsumentów na terenie Polski decyduje się na skorzystania z tego typu produktów. Sama aktywacja karty kredytowej BNP Paribas jest bardzo prosta. Wystarczy, że odbierzesz już fizyczną kartę do konta, a następnie zalogujesz się do serwisu transakcyjnego. Po ustaleniu kodu PIN do karty i jego autoryzacji otrzymasz pełen dostęp do przyznanego limitu odnawialnego na karcie. BNP Paribas to bank, który świetnie dopasowuje się do potrzeb konsumentów w całym kraju. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje przelew z karty kredytowej BNP Paribas? A może interesuje Cię to, jak działa karta kredytowa w BNP Paribas? Wszystkie najważniejsze informacje w tym zakresie i nie tylko znajdziesz w poniższym akapicie.

Tradycyjna karta kredytowa BNP Paribas – warunki korzystania

Czym wyróżnia się karta kredytowa BNP Paribas? Opłaty w tym przypadku są stosunkowo niskie. Wybierając taką formę finansowania zyskujesz naprawdę wiele. Przede wszystkim obowiązuje Cię bezodsetkowy okres do 56 dni, dzięki czemu nie zapłacisz żadnej dodatkowej złotówki za korzystanie z limitu, pod warunkiem że spłacisz go w wyżej wymienionym terminie. W przeciwnym razie mogą zostać naliczone dodatkowe odsetki przez BNP Paribas. Zwiększenie limitu na karcie kredytowej możliwe jest praktycznie w każdym momencie. Pamiętaj jednak, że sama karta oraz limity zostaną przyznane Ci tylko wtedy, kiedy:

 • masz minimum 18 lat;
 • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych;
 • wykazujesz odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

To podstawowe warunki, jakie należy spełnić, aby móc korzystać z produktu, jakim jest karta kredytowa BNP Paribas. Opinie na temat tej limitu na karcie kredytowej są bardzo dobre. Według konsumentów dużym atutem tradycyjnej karty kredytowej jest opcja płatności BLIK. BNP Paribas wie, jak ważny dla konsumentów jest stały dostęp do dodatkowych środków. Głównie z tego względu sam proces korzystania z limitów jest całkowicie bezproblemowy. Oto kilka istotnych cech, jakimi wyróżnia się karta kredytowa BNP Paribas:

 • odnawialny limit kredytowy;
 • bezodsetkowy okres kredytowania do 56 dni;
 • darmowe przelewy i wpłaty gotówki;
 • opcja wydania kart dodatkowych;
 • automatyczna spłata zadłużenia z konta bankowego;
 • wiele opcji spłaty zobowiązania do wyboru.

Inne kredyty oferowane przez BNP Paribas

bnp kredyt gotówkowy
bnp kredyt firmowy
bnp kredyt konsolidacyjny

Jak spłacić kartę kredytową BNP Paribas?

Już od jakiegoś czasu zastanawiasz się, jak spłacić kartę kredytową w BNP Paribas lub po prostu chcesz już złożyć wypowiedzenie karty kredytowej? BNP Paribas pozwala na załatwianie takich spraw praktycznie od ręki. Oto kilka możliwych metod spłaty długu wobec BNP Paribas.

 • funkcja automatycznej spłaty zobowiązania z konta bankowego;
 • przez bankowość elektroniczną i opcję „spłaty karty”;
 • poprzez przelew z banku zewnętrznego na rachunek karty kredytowej;
 • w oddziale.

Oczywiście najłatwiejszym sposobem jest wykorzystanie serwisu transakcyjnego lub aktywacja automatycznej spłaty. Dzięki temu nie musisz pamiętać o tym, że konieczna będzie spłata zadłużenia. 

Wypowiedzenie karty kredytowej w BNP Paribas – krok po kroku

Zamknięcie karty kredytowej BNP Paribas to prosty proces. Po złożeniu dyspozycji w jeden z możliwych sposobów, wystarczy że terminowo spłacisz zadłużenie. Tylko wtedy bank będzie miał możliwość zamknięcia kraty kredytowej po upływie terminu wypowiedzenia. Nie każdy klient tej instytucji wie, jak zrezygnować z karty kredytowej w BNP Paribas. To tak samo łatwe, jak i wnioskowanie o jej wydanie. Pamiętaj, że w BNP Paribas oddziały i placówki przyjmują na miejscu każdego klienta zainteresowanego ofertą kart kredytowych i nie tylko. Sam okres wypowiedzenia w tym przypadku trwa 30 dni i w tym czasie najlepiej nie korzystać już z dostępnego limitu. Kiedy wiesz, że zamykasz kartę, lepiej odłóż ją w bezpieczne miejsce w domu. Dzięki temu nie wygenerujesz dodatkowych kosztów, a sam proces likwidacji rachunku będzie tak prosty, jak np. poradnik – jak zamknąć konto w BNP Paribas?

Zastrzeżenie karty w BNP Paribas – najważniejsze informacje

Jeśli chodzi o to, jak zastrzec kartę w BNP Paribas sprawa jest bardzo prosta. Zrobisz to na kilka sposobów. W razie zaginięcia lub kradzieży karty kredytowej, warto udać się do najbliższego oddziału i zgłosić ten fakt. W pilnych sprawach blokada karty kredytowej odbędzie się przy pomocy infolinii. Pamiętaj! Z BNP Paribas kontakt przez infolinię jest szybki i pozwala na załatwienie wielu spraw, a nie tylko zastrzegania kart płatniczych. Zastrzeganie karty niestety powoduje jej całkowitą i bezpowrotną dezaktywację. Jeśli potrzebujesz znów skorzystać z jej funkcjonalności, musisz poprosić o wydanie duplikatu karty.

Jak zamówić kartę kredytową w BNP Paribas?

Chcesz wiedzieć, jak zamówić kartę kredytową w BNP Paribas? To dziecinnie proste. Po złożeniu wniosku i jego pozytywnemu rozpatrzeniu przez bank, wystarczy że podpiszesz stosowną umowę. To, ile czeka się na kartę kredytową w BNP Paribas w dużej mierze zależy od poziomu zainteresowania produktami bankowymi tej instytucji oraz czasem realizacji zlecenia przez kuriera. Bank praktycznie natychmiastowo nadaje karty kredytowe do klientów, natomiast czas oczekiwania na jej odbiór to najczęściej nie więcej niż kilka dni roboczych.

Spłata karty kredytowej w BNP Paribas – ile czasu ma każdy klient?

To, ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas w dużej mierze zależy od tego, w jakim stopniu został wykorzystany limit w danym okresie rozliczeniowym. Im mniejsza kwota została wykorzystana, tym mniejsze kwoty będą do spłaty. Nie każdy wie, jak uniknąć opłaty a kartę kredytową. W BNP Paribas to możliwe, ale tylko przed upływem 56 dni od czasu wykorzystania limitu. To właśnie w tym czasie bank nie nalicza dodatkowych odsetek. Wystarczy, że wyrównasz dług z bankiem w określonym terminie, a nie zapłacisz ani złotówki za przyznany limit na karcie kredytowej.

Czym wyróżnia się karta kredytowa BNP Paribas?

Jaka jest karta kredytowa BNP Paribas? Warunki korzystania oraz inne dane dotyczące tego produktu bankowego znajdziesz na stronie internetowej banku lub zdobędziesz je podczas wizyty w stacjonarnej placówce bankowej. Warto mieć na uwadze fakt, iż karta kredytowa w BNP, to:

 • darmowe wypłaty z bankomatów w ramach dostępnych limitów;
 • pełna kontrola wydatków z karty dzięki aplikacji mobilnej;
 • opcja wydawania kart dodatkowych – nawet dla osób, które ukończyły dopiero 13. rok życia;
 • opcja automatycznej spłaty zadłużenia z konta w BNP.

Automatyczna spłata zadłużenia to nie wszystko. Sam proces aktywacji karty jest dziecinnie prosty. Zrobisz to w bankowości mobilnej, internetowej, na infolinii lub bezpośrednio przy bankomacie. W BNP karta kredytowa jest ważna 4 lata od czasu jej wydania. Możesz nią płacić za zakupy i nie tylko tak, jak zwykłą kartą bankomatową do swojego rachunku. Wiesz już, ile się czeka na kartę kredytową w BNP Paribas oraz ile czasu na spłatę karty kredytowej w BNP Paribas masz jako aktywny klient.

Spłata zadłużenia w ratach a karta kredytowa BNP Paribas

Plan ratalny w BNP obejmuje klientów posiadających karty kredytowe ze sporym zadłużeniem. Dzięki temu możesz rozłożyć zadłużenie na karcie nawet na okres spłaty do 48 miesięcy w stałych ratach co miesiąc. Wniosek o rozłożenie długu na raty złożysz bezpośrednio w bankowości mobilnej. Pamiętaj, że opcja ratalna dostępna jest tylko dla kwot powyżej 200 złotych. Czy kartę kredytową w BNP Paribas można spłacać w ratach? Jak najbardziej tak! Wystarczy, że złożysz odpowiednią dyspozycję oraz kwota zadłużenia nie jest zbyt niska.

Opłaty, prowizje i oprocentowanie karty kredytowej w BNP Paribas

Wszelkie kwestie związane z tym, ile kosztuje prowadzenie rachunku z kartą kredytową oraz wykonywanie transakcji z jej użyciem znajdziesz w tabeli prowizji i opłat dostępnej na stronie internetowej BNP Paribas. Zanim otrzymasz kartę z przyznanym limitem musisz podpisać umowę o kartę kredytową, która jest jednoznaczna z zaakceptowaniem warunków regulaminu o świadczenie usług tego typu. Z ciekawostek warto dodać też, że BNP do swojej karty kredytowej dołącza liczne bonusy. Program rabatowy pozwala na zbieranie punktów lojalnościowych za każdą złotówkę wydaną w sklepach partnerskich.

Jakie funkcjonalności ma karta kredytowa BNP?

Oprócz najważniejszej funkcji karty kredytowej, czyli dostępu do dodatkowych środków BNP Paribas pozwala na darmowe przewalutowanie środków na rachunku, skorzystanie z oferty ubezpieczenia, a także wydania dodatkowej karty np. dla osoby małoletniej powyżej 13. roku życia. Kiedy sprawdzisz ranking kont osobistych zauważysz, że rachunki dostępne w ofercie BNP są szczególnie charakterystyczne. W ramach współpracy z tą instytucją możesz liczyć na programy rabatowe, indywidualne podejście na etapie przyznawania limitu kredytowego oraz opcję korzystania z wielu usług dodatkowych, jak np. rezerwacja lotów.

Dlaczego warto korzystać z karty kredytowej BNP Paribas?

Karty kredytowe w dowolnym rodzaju w banku BNP Paribas mają wiele różnych odmian i funkcjonalności. Jeśli szukasz wygodnego dostępu do dodatkowych pieniędzy i opcji szybkiego zwiększenia limitu w razie potrzeby, koniecznie postaw na BNP i zapomnij o kłopotach finansowych. W tym przypadku zarówno spłata karty, jak i wypłata środków z rachunku możliwa jest aż na 5 sposobów – przez internet, mobilnie, z bankomatów, telefonicznie oraz w oddziałach. Jeśli już decydujesz się na ofertę banku BNP Paribas, koniecznie sprawdź, jaki typ karty będzie dla Ciebie odpowiedni.

Ta instytucja proponuje rozwiązania finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz prywatnych. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą – skontaktuj się z bankiem. Przekonasz się, że naprawdę warto nawiązać współpracę z BNP i mieć dostęp do dodatkowych pieniędzy przyznanych w ramach limitu. Pamiętaj! Kwota dostępna na karcie kredytowej w dużej mierze zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy przez bank. Im niższe są Twoje dochody, tym mniejsza kwota będzie przyznana w ramach limitu do wykorzystania na karcie.

5/5 - (1 oddanych głosów)