Usługi maklerskie cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów na terenie całego kraju. Usługi bankowe tego rodzaju umożliwiają kupno i sprzedaż papierów wartościowych po określonych cenach, co pozwala wypracować pewne zyski. Wystarczy podpisać stosowną umowę z konkretną instytucją finansową realizującą tego typu operacje. Ciekawą ofertę współpracy proponuje bank Millennium, który w ramach usługi maklerskich stworzył dedykowany portal do zarządzania wszystkimi inwestycjami.

Millennium dom maklerski – jak to działa?

Osoby, które posiadają pewne oszczędności do wykorzystania, powinny zainteresować się propozycją banku Millennium. Dom maklerski prowadzony przez tę instytucję umożliwia kupno i sprzedaż papierów wartościowych w bardzo prosty sposób. Wystarczy złożyć wniosek o założenie konta maklerskiego przez internet lub w dowolnym oddziale banku Millennium. Rachunek maklerski to wygodny sposób na inwestycję, która w długoterminowym rozrachunku jest szczególnie opłacalna. Bank Millennium dokłada wszelkich starań, aby oferta w tym zakresie była jak najbardziej atrakcyjna dla każdego konsumenta. Millennium dom maklerski stale bierze udział w obsłudze pierwotnego i wtórnego rynku obrotu papierów wartościowych.

RANKING KONT MAKLERSKICH >>

Każdy, kto posiada konto maklerskie Millennium, może użytkować je w ramach czterech różnych pakietów. Bank oferuje do wyboru konto standard, premium, prestige i profit. Wszystkie z nich mają rozbudowane instrumenty finansowe, z których można korzystać bez żadnych ograniczeń. Dom maklerski Millenium daje możliwość kupna i sprzedaży akcji, obligacji, kontraktów terminowych oraz produktów strukturyzowanych. Wybierając propozycję współpracy tej instytucji, można dowolnie zarządzać funduszami inwestycyjnymi pozwalającymi na wypracowanie atrakcyjnych zysków.

Jak założyć rachunek maklerski Millennium – krok po kroku

Aby założyć w banku Millennium konto maklerskie, należy udać się do wybranej placówki celem podpisania stosownej umowy współpracy. Można tego dokonać bezpośrednio w każdej stacjonarnej placówce lub punkcie obsługi klienta Millennium Prestige. Cała procedura jest prosta i trwa zaledwie kilkanaście minut. Trzeba jednak pamiętać, że do podpisania dokumentów konieczne będzie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości. Rachunek maklerski Millennium mogą założyć zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Każdy, kto zdecyduje się na podpisanie umowy, uzyskuje dostęp do portalu internetowego, gdzie dostępne jest konto maklerskie o wielu możliwościach. W przypadku Millennium dom maklerski logowanie jest proste, a obsługa portalu niezwykle intuicyjna, dzięki czemu każdy klient może samodzielnie zarządzać swoimi akcjami i obligacjami.

Inne konta oferowane przez Millennium

millennium konto oszczędnościowe
millennium konto walutowe
millennium lokata

Millennium dom maklerski – opłaty i prowizje

Warto wiedzieć nie tylko, jak założyć rachunek maklerski w Millenium, ale także, jakie są prowizje i opłaty związane z jego prowadzeniem. Warto zauważyć, że miesięczne opłaty za prowadzenie rachunku występują w symbolicznej kwocie wynoszącej zaledwie 12 złotych za kwartał. Jeśli jednak wykonywane są bezpośrednie przelewy internetowe do innych instytucji trzeba liczyć się z dodatkową opłatą w wysokości 2 złotych. Co jeszcze trzeba wiedzieć o usłudze Millennium? Dom maklerski opłaty pobiera głównie za kupno i sprzedaż akcji, obligacji, funduszy i kontraktów. Najczęściej są to stałe opłaty, które wynoszą określoną kwotę lub procent od zrealizowanej transakcji kupna/sprzedaży.

Dom maklerski Millennium – zalety korzystania

Do głównych zalet korzystania z usług domu maklerskiego w banku Millennium zaliczamy: 

– szybkość działania, 

– całodobowy dostęp do portalu online, 

– minimum formalności. 

Ważne jest także to, że bank pobiera tylko niewielkie opłaty za samo prowadzenie konta, jak i jego codzienną obsługę. Za każdą transakcję w postaci kupna lub sprzedaży akcji, obligacji i innych form inwestowania instytucja pobiera jedynie należny dla siebie procent, który jednak nie jest dotkliwy dla klientów. Osoby ceniące sobie wygodę, bezpieczeństwo i przejrzyste warunki współpracy powinny zapoznać się z ofertą domu maklerskiego Millennium i udać się do placówki w celu podpisania umowy o współpracę. Sama procedura rejestracji nie wymaga zbędnych formalności, a korzystanie z serwisu internetowego jest niezwykle intuicyjne.

Czy warto korzystać z usług domu maklerskiego Millennium?

Zdecydowanie warto zastanowić się nad możliwością założenia rachunku maklerskiego w banku Millennium, który daje wiele możliwości inwestowania. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór inwestycji w akcje, obligacje i papiery wartościowe, gdyż pozwoli to wypracować o wiele większe zyski niż np. lokaty bankowe. Dom maklerski banku Millennium posiada atrakcyjną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Ostateczne zyski, jakie zostaną wypracowane przez dom maklerski, zależą jednak od wysokości wpłaconych środków oraz sposobie zarządzania kupionymi akcjami, obligacjami lub papierami wartościowymi.

Sprawdź konta maklerskie w innych bankach

4.5/5 - (2 oddanych głosów)