Wiele instytucji finansowych działających w Polsce posiada swoje stacjonarne placówki niemalże w większości miast. Dzięki temu wszyscy konsumenci zainteresowani ofertą produktów finansowych mogą w dowolnej chwili udać się na spotkanie z wykwalifikowanym doradcą. Czy jednak warto zostać klientem banku VeloBank? Sprawdźmy, jak funkcjonują placówki tej instytucji w Polsce.

Wybierz placówkę z poniższej listy i sprawdź jej dokładny adres oraz godziny pracy

Oddziały VeloBank – kogo obsługują?

Biorąc pod uwagę ofertę, jaką przygotował VeloBank, oddziały przyjmują wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych w godzinach pracy. VeloBank  oddziały ma praktycznie w całej Polsce, dlatego liczba konsumentów korzystających z jego usług stale się zwiększa. 

Aby jednak poznać aktualną ofertę banku lub załatwić sprawy związane z prowadzeniem konta trzeba mieć ze sobą przede wszystkim ważny dokument tożsamości. Każdy oddział VeloBank przyjmuje klientów nie tylko zainteresowanych aktualną propozycją współpracy w zakresie prowadzenia rachunków bankowych czy kredytów. Na miejscu można również dokonać:

 • Zmiany danych osobowych;
 • Spłaty kredytu lub pożyczki;
 • Otwarcia nowego rachunku oszczędnościowego;
 • I wiele więcej…

Usługi oferowane na miejscu przez tę instytucję to maksimum bezpieczeństwa i możliwość negocjacji warunków w zależności od indywidualnych potrzeb konsumenta. Konsultanci w placówkach są zawsze gotowi, aby pomagać w załatwianiu niezbędnych formalności. 

Placówki VeloBank – jak są rozmieszczone?

Co ciekawe, niemalże w większości miast w Polsce znajdują się stacjonarne punkty obsługi klienta VeloBank. Placówki są rozmieszczone dość równomiernie po większości aglomeracji miejskich, dzięki czemu każdy zainteresowany konsument może dogodnym czasie udać się na spotkanie z doradcą. 

Ważne! Przed wizytą warto sprawdzić dokładne godziny pracy konkretnego oddziału VeloBank, gdyż te mogą się nieco różnic pomiędzy wybranymi placówkami w kraju.

Jakie aspekty mają wpływ na to, gdzie znajduje się dana placówka? VeloBank bierze pod uwagę przede wszystkim:

 • Wielkość miasta;
 • Liczbę i wiek mieszkańców;
 • Poziom zainteresowania usługami bankowości stacjonarnej. 

To trzy najważniejsze elementy, które wpływają na to, gdzie otwierane są nowe stacjonarne punkty obsługi konsumenta indywidualnego i biznesowego w kraju.

VeloBank – transakcje gotówkowe

Warto wiedzieć, że niemalże w każdym stacjonarnym punkcie obsługi klienta znajduje się ogólnodostępny bankomat. VeloBank stawia przede wszystkim na maksymalne zadowolenie konsumentów, dlatego udostępnia maszyny do realizacji wpłat i wypłat gotówki w każdej swojej placówce całkowicie za darmo.

W VeloBank bankomaty dają klientom wiele możliwości, gdyż wyróżniają się takimi aspektami, jak:

 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • Możliwość realizowania transakcji bez użycia karty;
 • Dotykowe ekrany;
 • Dostęp przez całą dobę.

Co jeszcze warto wiedzieć, będąc klientem VeloBank? Jakie bankomaty za darmo dostępne są dla konsumentów to kluczowa informacja. Oprócz tego, że darmowe bankomaty VeloBank znajdują się w placówkach, dodatkowo konsumenci posiadający konta osobiste mogą wypłacać środki w maszynach należących do sieci Planet Cash.

To duże udogodnienie dla wszystkich konsumentów, szczególnie w związku z tym, iż bank zrezygnował z darmowej współpracy z urządzeniami sieci Euronet. Istotne jest jednak to, że za transakcje wykonywane metodą BLIK nie trzeba opłacać żadnych prowizji.

Jeśli chodzi o VeloBank, wypłaty z bankomatów są darmowe w oddziałach i punktach Planet Cash. Internetowy ranking kont osobistych wskazuje jasno, że każdy posiadacz rachunku w tym banku będzie w stanie darmowo i bez prowizji wypłacać środki bez ograniczeń.

Oddziały VeloBank – opinie konsumentów

Przed nawiązaniem współpracy z konkretną instytucją finansową, warto sprawdzić opinie na jej temat w sieci. Co konsumenci mówią na temat VeloBank? Bankomaty dostępne bez opłat to nie wszystko. Wiele osób docenia także takie aspekty, jak:

 • Dogodne godziny pracy placówek;
 • Wykwalifikowaną kadrę doradców;
 • Łatwy dostęp do bankomatów i wpłatomatów;
 • Bogatą ofertę produktów finansowych.

Cztery powyższe podpunkty to główne czynniki wpływające na pozytywne opinie, jakie zbiera od konsumentów VeloBank. Bankomaty bez prowizji, możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb oraz wiele placówek w kraju to duży atut tego banku.

Jak zostać klientem VeloBank w stacjonarnym oddziale?

Aby zostać nowym klientem VeloBank, wystarczy udać się do wybranej placówki w dowolnym mieście. Uwaga! Aby załatwić jakiekolwiek formalności trzeba mieć zawsze ze sobą aktualny dowód tożsamości. 

To niezbędne minimum, aby założyć nowe konto bankowe lub zaciągnąć kredyt w VeloBank. Bezpłatne bankomaty są dostępne dla każdego konsumenta, a więc podjęcie decyzji o współpracy może okazać się jedną z tych lepszych.

Czy warto zostać klientem VeloBank?

Zdecydowanie warto zostać klientem VeloBank choćby ze względu na fakt, że ranking darmowych kont bankowych jasno wskazuje na fakt, że propozycja współpracy od tej instytucji jest szczególnie atrakcyjna.

Dlaczego warto być klientem VeloBank? Które bankomaty bez prowizji umożliwiają wypłatę środków? Odpowiedź jest prosta – praktycznie wszystkie, a także te należące do sieci Planet Cash. Wybór tej instytucji w celu założenia konta osobistego lub firmowego to bardzo dobra decyzja. Przejrzyste warunki współpracy i kompleksowa pomoc ze strony doradców to główne atuty podpisania umowy z tym bankiem.

Obecnie ze względu na mnogość placówek VeloBank w całej Polsce praktycznie każdy może stać się klientem tej instytucji w kilku prostych krokach. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty i zapoznać z aktualną ofertą. Biorąc pod uwagę opinie oraz bogatą ofertę produktów finansowych tego banku, zdecydowanie warto udać się na spotkanie z doradcą i uzyskać dostęp do wygodnych usług bankowych świadczonych stacjonarnie.


Dodatkowe produkty oraz informację

velobank kredyt gotówkowy
velobank sesje
velobank infolinia
5/5 - (1 oddanych głosów)