Konta firmowe są w dzisiejszych praktycznie niezbędne do poprawnego funkcjonowania działalności gospodarczej, a w szczególności takiej, która swój dochód opiera głównie o handel towarami i usługami. Realizowanie przelewów, przyjmowanie płatności online oraz łatwe zarządzanie budżetem firmowym to główne atuty posiadania tego typu rachunku. Bank Millennium wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, umożliwia otwarcie innowacyjnego konta firmowego, którego funkcje można dostosować do potrzeb przedsiębiorstwa.

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE >>

Millennium konto firmowe – jak je założyć? 

Prowadząc własną działalność, warto nawiązać współpracę z bankiem Millennium. Konto firmowe, które można otworzyć w tej instytucji, charakteryzuje się wieloma funkcjonalnościami ułatwiającymi prowadzenie własnej firmy. Aby założyć rachunek firmowy, wystarczy udać się do dowolnego oddziału banku Millennium i wypełnić stosowny wniosek podając dane swojej firmy. Warto pamiętać, że do podpisania umowy konieczne będzie okazanie aktualnego dokumentu tożsamości. Cała procedura jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilkanaście minut podczas bezpośredniego kontaktu z doradcą. Ciekawostką jest także fakt, że konto firmowe można założyć całkowicie przez internet bezpośrednio na oficjalnej stronie banku.

Inne produkty dla firm

millennium kredyt gotówkowy
millennium kredyt firmowy
millennium lokata

Millennium bank konto firmowe – opłaty

W Millennium konto firmowe przez pierwsze dwa lata może być użytkowane bez jakichkolwiek opłat za kartę kredytową, prowadzenie rachunku w złotówkach oraz rachunku w innej walucie dostępnej dla Unii Europejskiej. Ranking kredytów firmowych jasno wskazuje, że ta instytucja jest w stanie udzielić możliwie najlepszej propozycji finansowania inwestycji, pod warunkiem, że firma posiada lub będzie posiadać konto w tym banku. Konto firmowe Millennium ze względu na brak ukrytych opłat oraz preferencyjne warunki prowadzenia jest jedną z najatrakcyjniejszych opcji dostępnych spośród wielu banków.

Millennium konto firmowe – funkcje

Bank Millennium konto firmowe prowadzi zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorców. Decydując się na współpracę z tą instytucją w takim zakresie, warto wiedzieć, że za dodatkową miesięczną opłatą można założyć konto typu biznes z wielofunkcyjnym narzędziem do zarządzania finansami działalności gospodarczej. W przypadku Millennium konto dla firm umożliwia wykonywanie darmowych przelewów do kontrahentów, wpłat i wypłat gotówki oraz realizację płatności na poczet państwowych placówek takich, jak np. ZUS. Ciekawostką jest także fakt, że każdy przedsiębiorca może starać się o kredyt obrotowy, będąc już klientem tego banku.

Millennium konto firmowe – opinie

Millenium bank konto firmowe ma nienaganne opinie w internecie, dzięki czemu coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się nawiązać współpracę z tą instytucją. Konto firmowe bank Millennium udostępnia praktycznie wszystkim firmom, które potrzebują innowacyjnych rozwiązań technologicznych wspomagających procesy zarządzania budżetem. Czym jednak tak naprawdę wyróżnia się Millennium konto firmowe? Opinie wskazują jasno na intuicyjny interfejs serwisu internetowego, przejrzystą ofertę oraz zerowe koszty prowadzenia. Takie aspekty szczególnie wpływają na ilość pozytywnych recenzji na temat banku Millennium i konta firmowego. Zachęcamy także do dzielenia się swoimi odczuciami z innymi konsumentami, gdyż w ten sposób można pomóc innym podjąć dobrą decyzję w zakresie prowadzenia rachunku firmowego.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)