Przedsiębiorstw, które pragną się szybko rozwijać i przyciągać nowych klientów muszą inwestować w nowoczesne rozwiązania technologiczne usprawniające ich pracę. Dotyczy to także obsługi finansowej działalności, która odgrywa kluczową rolę jeśli chodzi o inwestycje rozwojowe i wypracowanie zysków. Konto firmowe oferowane przez mBank to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców ceniących sobie wygodę użytkowania oraz stały dostęp do środków znajdujących się na rachunku bankowym.

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE >>

mBank konto firmowe – warunki

W mBank konto firmowe może założyć każdy zarejestrowany przedsiębiorca prowadzący działalność usługową, handlową lub jakąkolwiek inną. Sam rachunek można założyć w łatwy sposób bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić stosowny formularz na oficjalnej stronie banku znajdujący się w zakładce mBank – konto dla firm. Ta instytucja nie ma żadnych większych wymogów odnośnie przedsiębiorstwa jeśli chodzi o konta firmowe. Dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z doradcą, można udać się do wybranego oddziału celem złożenia wniosku o konto firmowe. MBank dokłada wszelkich starań, aby dostarczać jak najlepsze rozwiązania finansowe dla działalności gospodarczych na terenie całej Polski.

Inne produkty dla firm

mbank kredyt gotówkowy
mbank kredyt firmowy
mbank lokata

Konto firmowe mBank – opłaty 

mBank konto firmowe pozbawione jest wszelkich opłat za prowadzenie rachunku, wykonywanie przelewów oraz wypłaty środków w bankomatach. Warto też nadmienić, że korzystanie z usługi, jaką jest konto osobiste, nie wyklucza możliwości założenia rachunku firmowego. W przypadku mBank konto firmowe opłaty pobierane są jedynie za specjalistyczne transakcje polegające np. na realizacji przelewów natychmiastowych. Pełna obsługa księgowane wliczana do oferty, pomoc w wystawianiu faktur oraz atrakcyjnie oprocentowane kredyty to propozycje banku w ramach korzystania z usługi, którą jest konto firmowe w mBank. Szczegóły opłat możemy znaleźć na bezpośredniej stronie banku.

Konto firmowe z mBank – jakie daje możliwości?

Przed nawiązaniem współpracy warto wiedzieć, jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z mBank. Firmowy rachunek to duże możliwości dla przedsiębiorców, którzy pragną inwestować w swój rozwój. Oprócz podstawowych funkcji bank proponuje także atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe dla przedsiębiorców chcących wypracować pewne zyski na podstawie swoich oszczędności. MBank rachunek firmowy to wygodne rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych przedsiębiorców, których głównym profilem działalności jest handel. Prosta księgowość, pomoc w fakturowaniu oraz wysoki poziom bezpieczeństwa to główne cechy wyróżniające mBank konto firmowe. Opinie na temat tego typu usług stanowią podstawę do dokonania wyboru. W tym przypadku recenzje zadowolonych konsumentów jasno wskazują na to, że oferta tej instytucji dla przedsiębiorców jest niezwykle atrakcyjna i warto się nią zainteresować.

Czy warto być biznesowym klientem mBank?

Zdecydowanie warto być klientem tej instytucji w celu prowadzenia rachunku firmowego. Oferta banku jest niezwykle atrakcyjna na tle konkurencji, a dodatkowo nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty za prowadzenie rachunku, wypłaty środków oraz realizację przelewów. Ciekawostką jest także fakt, że mBank jako jeden z nielicznych oferuje pełną pomoc księgową przy prowadzeniu działalności całkowicie za darmo. Przekłada się to na spore zadowolenie konsumentów i przyciągnięcie uwagi nowych, poszukujących wygodnych dla siebie rozwiązań finansowych.

Firmy celujące w swój własny rozwój oraz chcące przyciągnąć uwagę nowych klientów powinny bez zawahania się podjąć decyzję o założeniu rachunku firmowego w mBanku. Oprócz tego, że jest to wygoda związana z dostępem do środków online oraz poprzez aplikację dodatkowo można skorzystać z funkcjonalnej pomocy księgowej w razie sytuacji awaryjnej. Bank mBank dobro swoich klientów stawia ponad wszystko, dlatego posiadając konto firmowe, nie trzeba obawiać się o swoje finanse. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)