W dzisiejszych czasach praktycznie każdy przedsiębiorca posiada własny rachunek bankowy, na którym znajdują się środki niezbędne do funkcjonowania firmy. Warto jednak zauważyć, że poziom zysków, jak i łatwość obsługi jest zależny od tego, jaką instytucję się wybierze w zakresie współpracy na tym poziomie. Bank Alior jest jedną z firm finansowych, która dostarcza nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców zajmujących się handlem oraz usługami.

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE >>

Alior Bank konto firmowe – jak je założyć?

Alior Bank konto firmowe proponuje w kilku odmianach dostosowanych do potrzeb wielu przedsiębiorców. Oznacza to, że założenie konto dla firmy w tej instytucji może być dowolnie spersonalizowane pod względem funkcjonalności. Aby założyć konto firmowe, Alior Bank nie wymaga osobistej wizyty właściciela lub przedstawiciela danego przedsiębiorstwa w placówce. Całą procedurę można załatwić całkowicie online, uzupełniając wniosek w ciągu kilku minut. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które pracują w ciągłych rozjazdach i potrzebują rozwiązań skrojonych na miarę ich potrzeb. Alior Bank ceni sobie przede wszystkim zadowolenie konsumenta, dlatego ułatwia cały proces wnioskowania o nowe konto firmowe. Alior jest instytucją współpracującą z firmami na wielu płaszczyznach – nie tylko w zakresie obsługi rachunków firmowych. Ważny jest także proces aktywacji konta bankowego, który można zrealizować przelewem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. W żadnym wypadku nie ma konieczności osobistego pojawienia się w placówce Alior.

Inne produkty dla firm

alior kredyt gotówkowy
alior kredyt firmowy
alior lokata

Konta firmowe Alior Bank – rodzaje

Alior Bank konto firmowe dostępne jest w kilku różnych opcjach. Każda z dostępnych różni się  między sobą dostępnymi funkcjami, jakie otrzymuje do dyspozycji przedsiębiorca podpisujący umowę. Czym jednak wyróżnia się bank Alior? Konto firmowe proponowane przez tę instytucję to przede wszystkim darmowe prowadzenie rachunku, zerowe koszty za przelewy do instytucji państwowych oraz nieograniczone możliwości korzystania z kart płatniczych. Warto też wspomnieć, że posiadając w Alior Bank konto dla firm można o wiele łatwiej i szybciej ubiegać się o kredyt dla firm. Każdy przedsiębiorca, który decyduje się na podpisanie umowy z tym bankiem, może być spokojny o swoje finanse, gdyż Alior pozwala także na całkowicie darmowe wpłaty i wypłaty środków z bankomatów i wpłatomatów.

Konto dla firm Alior Bank – opinie

Posiadając konto firmowe Alior wielu użytkowników wykazuje spore zadowolenie z tego, jakie otrzymali możliwości. Na co jednak zwracać uwagę wybierając Alior Bank? Konto firmowe opinie posiada bardzo dobre, a pochodzą one głównie od zadowolonych klientów biznesowych. Posiadając innowacyjne konto bankowe dla swojego przedsiębiorstwa można zaoszczędzić sporo czasu na przelewach do ZUS, klientów oraz na zarządzaniu swoim budżetem. Ciekawostką jest fakt, że Alior konto dla firm udostępnia zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom, dzięki czemu sieć klientów staje się coraz większa. Pod względem jakości obsługi, dostępność usług oraz wydajności serwisu mobilnego warto wybrać konto firmowe Alior Bank. Opinie na temat funkcjonowania tego typu usług są jednoznaczne i wskazują na fakt, że Alior ponad wszystko stawia sobie zadowolenie swoich kontrahentów. 

Czy warto mieć konto firmowe w Alior Banku?

Oczywiście, że warto założyć nowoczesny i darmowy rachunek w Alior. Konto dla firm to przede wszystkim wygoda, dostęp do środków z każdego miejsca na ziemi oraz możliwość zarządzania budżetem z udziałem internetowej księgowości oferowanej w ramach współpracy z Alior Bankiem.

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą bez wahania podpisać umowę i cieszyć się funkcjami, jakie otrzymają wraz z indywidualnym rachunkiem bankowym dla firmy. Założenie konta w Alior to jedna z lepszych decyzji, jakie można podjąć, wpływając pozytywnie na procesy rozwojowe przedsiębiorstwa. Wystarczy kilka chwil, aby założyć rachunek firmowy i korzystać z dostępnego budżetu praktycznie bez ograniczeń. 

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)