Każdy szanujący się przedsiębiorca powinien posiadać własny rachunek bankowy, na który przyjmuje wpłaty od klientów, a także realizuje wszelkiego rodzaju operacje płatnicze. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej w dzisiejszych czasach byłoby praktycznie niemożliwe bez konta w banku. Sprawdźmy, czym charakteryzuje się rachunek firmowy Nest Banku.

ZAŁÓŻ KONTO >>

Nest Bank konto firmowe – rodzaje

Jeśli chodzi o Nest Bank konto firmowe dostępne jest w dwóch wariantach zależnych od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Do rodzajów rachunków firmowych w Nest Bank, zaliczamy:

 • BizNest Konto
 • BizNest Konto Waluta

Warto przeanalizować obydwie propozycje współpracy z tą instytucją, gdyż każda z nich oferuje zupełnie odmienne warunki. W przypadku Nest Bank konto dla firm dostępne jest praktycznie dla każdego przedsiębiorcy bez żadnych ograniczeń.

Inne produkty dla firm

nest bank konto osobiste
nest bank kredyt firmowy
nest bank lokata

BizNest Konto – charakterystyka konta firmowego Nest Banku

Biorąc pod uwagę fakt, że konto dla firmy jest w dzisiejszych czasach wręcz niezbędne, uwagę przykuwa aktualna oferta Nest Banku w tym zakresie. Rachunek w postaci BizNest konta firmowego nazywany jest sześciokrotnym zerem odnoszącym się do kosztów prowadzenia. Instytucja daje możliwość założenia konta z zerowymi kosztami za takie usługi, jak:

 1. Prowadzenie konta
 2. Przelewy internetowe Elixir (włączając ZUS i US)
 3. Wpłaty i wypłaty BLIK z bankomatów 
 4. Wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet
 5. Wydanie karty debetowej VISA
 6. Wysłanie kodów autoryzacyjnych

Jak widać, warunki współpracy z tą instytucją są bardzo atrakcyjne co w dobrym świetle przed klientami stawia Nest Bank. Konto firmowe w tym banku to wiele możliwości dostępnych online, mobilnie i stacjonarnie. 

BizNest Konto Walutowe – warunki współpracy

Nest Bank konto firmowe udostępnia konsumentom też jako rachunek walutowy. Najistotniejszą kwestią dla osób posiadających tego typu konto w banku jest fakt, że rachunek dostępny jest w aż 10 walutach. Poniższa tabela przedstawia w skrócie najważniejsze warunki podpisania umowy w zakresie prowadzenia rachunku walutowego dla firmy.

Prowadzenie konta 0 złotych
Przelewy europejskie SEPA w EUR 0 złotych
Kody SMS do bankowości internetowej 0 złotych

Zakładając konto firmowe Nest Bank w różnych walutach można zyskać dodatkowo:

 • Kartę VISA akceptowalną na całym świecie
 • Atrakcyjne kursy przewalutowania środków
 • Możliwość negocjacji cen walut
 • Łatwy dostęp do konta z poziomu aplikacji mobilnej

Firmy, które poszukują atrakcyjnych warunków współpracy w zakresie prowadzenia konta, powinny mocno zainteresować się zarówno rachunkiem walutowym, jak i zwykłym kontem bez kosztów prowadzenia.

Konto firmowe w Nest Bank – opinie

Biorąc pod uwagę instytucję Nest Bank, konto firmowe opinie ma na szczególnie dobrym poziomie. Konsumenci biznesowi w całym kraju doceniają przede wszystkim:

 • Wygodny dostęp do konta
 • Brak opłat za prowadzenie rachunku oraz podstawowe jego funkcje 
 • Przejrzyste warunki współpracy

Warto wiedzieć czym wyróżnia się konto firmowe Nest Bank. Opinie na ten temat są jednoznaczne i jasno wskazują na fakt, że to jedna z najlepszych propozycji współpracy dla przedsiębiorców dostępna na rynku.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)