Posiadanie konta osobistego to standard w dzisiejszych czasach. Warto jednak znaleźć ofertę prowadzenia rachunku osobistego dopasowaną do własnych potrzeb. Jak w tym przypadku wypada Bank Aion? Czy warto założyć konto w tym banku? Podpowiadamy!

RANKING KONT OSOBISTYCH>>

Podobne produkty Aion Bank

konto oszczędnościowe aion bank
konto walutowe aion bank
zamknięcie konta aion bank

Konto w Aion Bank – co warto wiedzieć?

W przypadku Aion Bank konto dostępne jest dla każdego klienta, który jest pełnoletni i ma pełną zdolność do czynności prawnych. W ramach oferty tego banku klienci mogą korzystać z funkcjonalności rachunku bankowego na zasadach subskrypcji. Co to oznacza? W Aion konto subskrypcyjne jest dostosowane do potrzeb konsumentów. Podstawowe usługi w tym zakresie obejmują:

 • obsługę walutową wraz z wymianą walut;
 • dostęp do kart wielowalutowych;
 • wygodny dostęp do finansów z poziomu aplikacji mobilnej oraz serwisu online;
 • przelewy zagraniczne i krajowe;
 • w 100% obsługę cyfrową;
 • dostęp do konta oszczędnościowego.

Jak widać, konto Aion Bank to wygodne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania oraz brak ukrytych kosztów. Decydując się na współpracę z tą instytucją, warto wcześniej sprawdzić Internetowy ranking. W ten sposób można zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi ofertami na rynku. Konto Internetowe Aion Bank według wielu osób i rankingów jest jedną z najlepszych opcji dla konsumentów indywidualnych.

Aion Bank – plany dla klientów

Oferta Aion Banku obejmuje trzy podstawowe plany, z których mogą korzystać klienci. W ramach trzech typów subskrypcji wyróżniamy takie, jak:

 • Light;
 • Smart;
 • All-Inclusive.

Przed opłaceniem usługi i podpisaniem umowy, warto dokładnie sprawdzić warunki każdej oferty. Tylko w ten sposób można wybrać plan najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Każda oferta jest inna i różni się przede wszystkim ceną. W przypadku Aion Bank plany obejmują następujące funkcjonalności:

 • konto oszczędnościowe bez limitu środków;
 • prowadzenie rachunku osobistego z opcją realizacji przelewów i wymiany walut bez żadnych limitów; 
 • dostęp do nowoczesnej platformy inwestycyjnej;
 • całkowicie zdalny dostęp do rachunku przez serwis Internetowy lub aplikację mobilną.

Wszystkie powyższe cechy dotyczą jednak planu Light w Aion Bank. Konto osobiste w tym przypadku posiada wszystkie popularne funkcjonalności, które są wystarczające dla większości klientów. W ramach pakietu Smart w Aion Bank konto bankowe dla oszczędności jest nieco lepiej oprocentowane, bo już na poziomie 2% w skali roku. 

Co ciekawe, najdroższa opcja subskrypcji oferuje 2,5% oprocentowania konta oszczędnościowego w skali roku. Oprócz powyższych klienci posiadający konta w ramach pakietu All-Inclusive mogą realizować nieograniczone wypłaty środków w bankomatach na całym świecie. 

To ważne! W ramach najdroższej subskrypcji usługi prowadzenia konta osobistego warto zaznaczyć, że klienci otrzymują także możliwość bezpiecznego i szybkiego opłacania zamówień Internetowych z użyciem usługi MoneyMax.

Aion Konto – opłaty i prowizje

Analizując rachunek osobisty w Anion, konto opłaty i prowizje zawiera już w cenie subskrypcji. Oznacza to, że klienci nie są narażeni na żadne dodatkowe koszty w ramach korzystania z usługi bankowości Internetowej. Jakie są jednak ceny poszczególnych pakietów? Cennik na chwilę obecną wygląda następująco:

 • Pakiet Light – 19,99 zł miesięcznie;
 • Pakiet Smart – 29,99 zł miesięcznie;
 • Pakiet All-Inclusive – 49,99 zł miesięcznie.

Na jaki typ subskrypcji warto się zdecydować? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy klient ma inne potrzeby i możliwości finansowe. Przeglądając ofertę banku, trzeba samodzielnie zdecydować, jaki pakiet wybrać. Dla wymagających konsumentów szczególnie polecany jest plan All-Inclusive, dzięki któremu bankowanie online jest nie tylko wygodne, bezpieczne, ale i pozwala na realne pomnażanie swoich środków na koncie.

Jak założyć konto Internetowe w Aion Banku?

Założenie rachunku osobistego w Aion Banku to prosta sprawa. Można to zrobić na dwa sposoby, a mianowicie:

 • online;
 • u eksperta finansowego.

Czym wyróżnia się konto Internetowe Aion Bank? Korzyści płynące ze współpracy z tą instytucją są zauważalne praktycznie od razu. Aby rozpocząć współpracę, należy jednak złożyć stosowny wniosek i opłacić subskrypcję usługi. Procedura zakładania nowego konta zamyka się w kilku krokach, a mianowicie:

 • pobranie aplikacji mobilnej;
 • potwierdzenie tożsamości poprzez dowód osobisty lub paszport NFC;
 • wybranie planu prowadzenia konta;
 • opłacenie usługi.

Trzeba jednak pamiętać, że do zdobycia pełni funkcjonalności konta potrzebna jest weryfikacja danych konsumenta. Proces ten odbywa się praktycznie natychmiast po zarejestrowaniu nowego użytkownika w aplikacji. To nie tylko wygodne, ale i w pełni bezpieczne. Konsumenci nie mają się czego obawiać, gdyż w Aion Bank założenie konta jest dziecinnie proste. Bank  je rozpowszechnia także podawanych danych osobowych.

Konto w Aion Bank to świetna opcja dla każdego, kto szuka wygodnego dostępu do swoich finansów i jednocześnie chce ograniczyć wydatki związane z prowadzeniem rachunku. Wystarczy zapoznać się z ofertą i poświęcić kilkanaście minut na pobranie aplikacji i założenie konta. Bankowe usługi tego typu są coraz popularniejsze na całym świecie. Aion Bank jako nowoczesna instytucja jest jedną z pierwszych, która wprowadza prowadzenie rachunku osobistego online w formie subskrypcji bez dodatkowych kosztów.

Rachunek osobisty w Aion można też założyć u eksperta finansowego, jednakże jego pomoc ogranicza się tylko do przeprowadzenia procesu rejestracji online. Osoby, które nie mają doświadczenia w załatwianiu spraw przez Internet, powinny zdecydować się na pomoc specjalisty.

Jakie dokumenty są potrzebne, by założyć rachunek osobisty w Aion Banku?

W Aion Bank założenie konta przez Internet to jedyna z możliwości. Jest to w 100% cyfrowy bank, co oznacza, że nie oferuje obsługi stacjonarnej w placówkach na terenie kraju. Do założenia rachunku bankowego w tej instytucji potrzebny jest tylko ważny dowód tożsamości. Jak widać, otwarcie nowego rachunku to nie tylko wygoda, ale i minimum formalności.

Konto osobiste w Aion Bank – jak zmienić plan?

Posiadając już aktywne konto w banku Aion można zmienić wybrany wcześniej plan praktycznie w każdym momencie. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto w aplikacji i przejść do zakładki – Plan – Zmień plan. Warto zaznaczyć, że każda zmiana planu wiąże się ze zmianą miesięcznej opłaty za subskrypcję. Aion Bank – konto Internetowe to możliwość dowolnego dostosowania usług do swoich potrzeb, bez konieczności wizyty w oddziale.

Opinie o koncie w Aion Banku – co mówią klienci?

Na temat funkcjonowania banku Aion w sieci krąży wiele opinii. Większość z nich świadczy jednak o profesjonalnym podejściu banku do klienta oraz dużych możliwościach modyfikacji usług w celu ich dopasowania do swoich preferencji. W Aion Bank konto Internetowe cieszy się uznaniem konsumentów. Klienci doceniają głównie takie aspekty, jak:

 • niskie koszty korzystania z bankowości Internetowej;
 • możliwość zmiany plany subskrypcji w każdej chwili bez dodatkowych kosztów;
 • formalności załatwiane w 100% online;
 • maksimum bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Ogólnodostępny ranking darmowych kont bankowych często uwzględnia propozycję Aion Banku ze względu na fakt, iż korzystanie z takich usług wiąże się tylko z miesięczną opłatą subskrypcji. Wszelkie transakcje, przelewy, wypłaty środków i inne operacje są całkowicie darmowe bez żadnych limitów. Czy warto znać recenzje klientów o Aion Bank – konto osobiste? Opinie to dobry wyznacznik opłacalności nawiązania współpracy z daną instytucją finansową. Każdy, kto posiada konto oszczędnościowe tego banku docenia wszystkie wyżej wymienione aspekty i wiele więcej.

Zarządzanie aplikacją mobilną Aion Banku

W kwestii korzystania z konta osobistego w Aion Banku, warto dowiedzieć się, jak dokładnie działa aplikacja mobilna. Dostęp do usług zabezpieczony jest kodem PIN, który klient może zmienić z poziomu aplikacji. Do najważniejszych funkcji programu, zaliczamy:

 • przelewy krajowe i międzynarodowe;
 • zarządzanie oszczędnościami;
 • dostęp do platformy inwestycyjnej;
 • otwieranie i zamykanie kont;
 • zmiana aktualnego pakietu subskrypcji;
 • i wiele więcej…

Warto zaznaczyć, że w Aion Bank opłaty za konto osobiste, biorąc pod uwagę jego możliwości są stosunkowo niskie. Wystarczy opłacić miesięczną subskrypcję i cieszyć się nieograniczonym dostępem do rachunku osobistego i oszczędnościowego przez aplikację mobilną.

Aion Bank konto osobiste – na co zwrócić uwagę?

Podczas zakładania rachunku prywatnego w Aion Banku, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Ważne jest to, iż wszystkie usługi banku dostępne są bez dodatkowych opłat. Płacąc za subskrypcję wybranego pakietu w skali miesiąca, każdy konsument ma dostęp do transakcji online i innych funkcjonalności za 0 złotych.

Dla wielu osób forma korzystania z konta osobistego w ramach subskrypcji to nowość. Warto jednak zastanowić się nad tą opcją. To przede wszystkim wygoda, bezpieczeństwo i spore oszczędności. Co ciekawe, prywatny rachunek w Aion Banku pozwala na płatności online na całym świecie, a także na korzystanie z bankomatów bez ograniczeń.

Czy warto założyć konto osobiste w Aion Banku?

Zdecydowanie warto założyć konto osobiste w tej instytucji. Oszczędność, minimum formalności i wiele możliwości bankowości online to główne cechy oferty Aion Bank. Jak założyć konto osobiste przez Internet? To proste. Robiąc to przez Internet, oszczędzamy wiele czasu. Oprócz tego bank nie wymaga zbyt wielu formalności, dlatego proces wnioskowania jest uproszczony do minimum.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną propozycją współpracy od tej instytucji finansowej. Rachunki osobiste dostępne w trzech różnicy subskrypcjach są dopasowane do szybko zmieniających się potrzeb klientów. Bank ponad wszystko stawia zadowolenie swoich kontrahentów. Z tego względu inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii oraz infolinii, która zawsze jest dostępna dla zainteresowanych osób.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)