Bank BPS ma w swojej ofercie wiele produktów bankowych, które są dopasowane do potrzeb różnych typów konsumentów. Dla klientów indywidualnych instytucja przygotowała szereg rozwiązań, które pozwalają na wygodne zarządzanie finansami. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak funkcjonuje BPS w zakresie kont osobistych? Jakie są dostępne opcje na tę chwilę? Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji w tym zakresie.

Podobne produkty Bank BPS

konto oszczędnościowe bank bps
konto walutowe bank bps
lokata bank bps
jak zamknąć konto bank bps

Konto osobiste w Banku BPS – rodzaje rachunków bankowych

W Banku BPS konto osobiste występuje w kilku różnych opcjach dopasowanych do potrzeb klientów. Analizując ofertę banku, możesz natknąć się na takie odmiany konta bankowego, jak:

 • iKonto;
 • wygodneKonto;
 • talentKonto;
 • VIPKonto.

To cztery podstawowe rodzaje, w jakich dostępne są konta osobiste w BPS Bank. Każde z nich możesz założyć na zupełnie innych warunkach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Zastanawiasz się, jakie warunki możesz uzyskać, zakładając konto osobiste? Bank BPS proponuje kilka opcji. Poznaj szczegóły każdej oferty, a na pewno podejmiesz właściwą decyzję. Aktualna oferta to głównie rachunki bankowe takie jak np. konto dla młodych lub konto dla szczególnie wymagających, czyli VIP.

iKonto w Banku BPS – co je wyróżnia?

Bank BPS konto bankowe proponuje między innymi w formie iKonta. Taki rachunek charakteryzuje się następującymi warunkami:

 • 0 złotych za prowadzenie rachunku bankowego;
 • 0 złotych za prowadzenie rachunku walutowego i oszczędnościowego;
 • darmowe przelewy krajowe wykonywane przez bankowość elektroniczną;
 • bezpłatne wydanie karty bankomatowej;
 • brak kosztów podczas wypłat gotówki z bankomatów BPS.

Pamiętaj jednak, że w do darmowego prowadzenia rachunku musisz spełnić kilka warunków, jakie stawia Bank BPS. Założenie konta przez Internet jest darmowe i przede wszystkim wygodne. Jeśli jednak nie chcesz płacić za korzystanie z rachunku, musisz przelać na konto co najmniej 1 tys. złotych lub być studentem do 26. roku życia. W przeciwnym razie opłata za prowadzenie konta bankowego wynosi 7 złotych miesięcznie.

talentKonto dla młodych osób – co warto o nim wiedzieć?

Chcesz wiedzieć, jakie jest najlepsze konto osobiste dla osób poniżej 18 roku życia? Bez wątpienia jest to talentKonto, które możesz założyć dla dziecka mieszczącego się w przedziale wiekowym od 13 do 18 lat. Chcesz wiedzieć, jakie warunki proponuje w tym przypadku Bank BPS? Opłaty za konto osobiste są praktycznie zerowe, a Ty jako klient banku będziesz już zarządzać rachunkiem swojego dziecka aż do ukończenia jego pełnoletności. Rachunek bankowy dla młodych osób wyróżnia się takimi warunkami, jak:

 • 0 złotych za prowadzenie konta;
 • 0 złotych za wydanie i korzystanie z karty płatniczej;
 • 0 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów.

Oprócz powyższych, Twoje dziecko w ramach talentKonta będzie mieć dostęp do usługi płatniczej BLIK. Jeśli nie masz własnego konta osobistego, a zakładasz rachunek dla dziecka w formie talentKonta, licz się z miesięczną opłatą za rachunek w wysokości 7 złotych.

wygodneKonto – warunki współpracy z bankiem

Szukasz rachunku bankowego, który jest darmowy po spełnieniu kilku warunków stawianych przez Bank BPS? Założenie konta osobistego w tej instytucji finansowej to prosta sprawa. Wystarczy, że sprawdzisz warunki współpracy na stronie internetowej banku, a następnie udasz się do jednego z 4000 oddziałów na terenie Polski. Na miejscu bez żadnego problemu założysz rachunek osobisty na takich warunkach, jakie tylko chcesz. Zastanawiasz się, na jakich zasadach działa konto osobiste – Bank BPS? Korzyści wynikające z założenie rachunku w tej opcji, to:

 • zero opłat za prowadzenie pod warunkiem wpływów na kwotę co najmniej 5 tys. złotych (w przeciwnym razie opłata miesięczna wynosi 11 złotych);
 • brak opłat za wypłatę gotówki z bankomatów;
 • darmowe wydanie karty bankomatowej;
 • darmowy dostęp do bankowości online;
 • brak opłat za realizację przelewów krajowych przy pomocy serwisu internetowego.

Jeśli chodzi o Bank BPS konto osobiste – opłaty i prowizje dostępne są do wglądu bezpośrednio na stronie www banku. Możesz pobrać warunki na swój komputer lub urządzenie mobilne i przejrzeć dokładnie, ile kosztują dane operacje na rachunku oraz czy warto w ogólne założyć takie konto.

VIPKonto dla wymagających – oferta  banku

Jeśli planujesz spore wpływy na swój rachunek bankowy i chcesz mieć wygodny dostęp do lokat oraz innych form inwestowania poprzez bankowość elektroniczną, koniecznie zainteresuj się VIPKontem, jakie w swojej ofercie ma Bank BPS. Konto internetowe to duża wygoda. Dzięki temu możesz swobodnie zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca na ziemi. Ranking kont osobistych online jasno wskazuje, że konto z VIP w tym banku to świetna opcja dla wymagających konsumentów. W tym przypadku możesz liczyć na:

 • darmowe wypłaty środków z bankomatów;
 • darmową obsługę karty debetowej;
 • kredyty gotówkowe w koncie w formie zobowiązania odnawialnego do 80 tys. złotych;
 • darmowe przelewy krajowe przez bankowość elektroniczną oraz w oddziałach;
 • automatyczne lokowanie nadwyżek na lokatach nocnych;
 • darmowe prowadzenie rachunku.

Oprócz powyższych możesz także liczyć na preferencyjne warunki odnośnie kredytu hipotecznego oraz brak opłat za modyfikację zleceń stałych. Jak widzisz, warunki współpracy w przypadku tej oferty są szczególnie atrakcyjne. Pamiętaj jednak, że jeśli na Twój rachunek bankowy nie wpłynie minimum 10 tys. złotych z zewnętrznego konta np. w formie wynagrodzenia, za prowadzenie konta zapłacisz miesięcznie 17 złotych.

Jak założyć konto osobiste przez internet w Banku BPS?

Zastanawiasz się, czy warto mieć konto osobiste w instytucji, jaką jest Bank BPS? Jak założyć konto osobiste przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu? W tym przypadku jest to możliwe! Wystarczy, że wjedziesz w odpowiednią zakładkę na stronie internetowej banku, a następnie uzupełnisz stosowny wniosek. To tylko kilka prostych kroków, a mianowicie:

 1. Złóż wniosek przez swój komputer lub smartfon na stronie www.
 2. Zrób sobie selfie i zweryfikuj swoją tożsamość.
 3. Podpisz umowę przy pomocy autoryzacji SMS.

Uwaga! Założenie rachunku bankowego przez internet jest jak najbardziej możliwe, ale miej na uwadze to, że wciąż pozostajesz klientem jednej, wybranej placówki, jaką prowadzi Bank BPS. Konto osobiste opinie na temat internetowej obsługi ma bardzo dobre, a dodatkowo w razie potrzeby możesz spotkać się ze stacjonarnym doradcą. Dla konta osobistego nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty, a zarządzanie finansami odbywa się w tym przypadku w 100% online. Jedynym warunkiem, by za darmo mieć dostęp do rachunku to wpływy na kwotę minimum 1 tys. złotych. W przeciwnym razie za konto osobiste założone przez internet zapłacisz 7 złotych miesięcznie.

Konto osobiste w Banku BPS – zalety prowadzenia rachunku w tej instytucji

Jest wiele korzyści, jakie płyną z założenia rachunku osobistego w tym banku. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

 • wygodny dostęp do finansów przez serwis internetowy lub w stacjonarnych placówkach;
 • darmowe wypłaty środków z bankomatów;
 • możliwość posiadania rachunku bankowego praktycznie bez kosztów;
 • przejrzyste warunki współpracy;
 • wiele opcji kont osobistych do wyboru.

Co ciekawe, jeśli zdecydujesz się na konto osobiste w BPS możesz liczyć na atrakcyjne warunki kredytów gotówkowych i innych zobowiązań finansowych. Pamiętaj, że pożyczka bez BIK nie jest dostępna w ofercie tego banku. Takie produkty finansowe znajdziesz w ofertach firm pożyczkowych, ale w Banku BPS – nie.

Czy warto założyć rachunek bankowy w BPS?

Zdecydowanie warto założyć rachunek bankowy w BPS Bank. Wcześniej jednak dokładnie przeanalizuj warunki współpracy dedykowane dla każdej dostępnej oferty. Dzięki temu dobierzesz rozwiązania finansowe idealne dla siebie i będziesz w 100% zadowolony z podpisanej umowy. BPS cieszy się obecnie uznaniem wielu klientów, którzy wykazują całkowite zadowolenie ze świadczonych usług w zakresie rachunków osobistych. Jeśli cenisz sobie brak kosztów oraz wygodny sposób zarządzania finansami, koniecznie wybierz konto indywidualne w BPS.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (4 oddanych głosów)